اخبار

با استفاده از فرصت‌ محدودیت‌های برق؛

تعمیرات اساسی و پروژه‌های نیازمند توقف واحد احیا با موفقیت اجرا شدند

تعمیرات اساسی و پروژه‌های نیازمند توقف واحد احیا با موفقیت اجرا شدند
مهران پاک‌بین مدیر بخش احیا در گفتگو با خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان با اعلام این خبر افزود: با استفاده از فرصت توقفات ناشی از محدودیت برق برنامه تعمیراتی پانزده روزه برای مدول یک پیش‌بینی و اجرا شد. تعویض فیدلگهای کوره و رفع اشکال اساسی رکوپراتور مهم‌ترین بخش تعمیرات را به خود اختصاص دادند که باعث شد در دوره‌هایی که امکان تولید پایدار ممکن شود این مدول‌ آمادگی لازم به منظور عبور از رکوردهای تولید پیشین را داشته باشد.
 
پاک‌بین هماهنگی میان دفتر برنامه‌ریزی نت احیا، بهره‌برداری و پروژه‌ها را نقطه عطف تعمیرات دانست و افزود: با هماهنگی و برنامه‌ریزی دقیق، فعالیت‌هایی که نیاز به توقف گسترده داشتند، در مدت کوتاهی شناسایی شدند؛ مواردی که هر کدام به تنهایی نیاز به توقف طولانی‌مدت داشتند.
 
وی افزود: در این پروژه ‌اجرای پروژه شوت ضد غبار باند شارژ دی‌بین احیا ۲ در مدت شش روز، اجرای داکتینگ و هودهای غبارگیرهای ترنسفر تاورهای خروجی احیا به همراه تکمیل فاز نهایی کابل کشی و اتصال پست ۹/۱ به سوییچ‌گیرهای احیا از سوی واحد پروژه‌ها با سرعت و کیفیت بالا اجرا شدند.
 
پاک بین در ادامه گفت: اجرای فعالیت های سیستم مشترک احیا توسط نت و تولید، شستشو و فلاشینگ کامل مخازن و مسیرهای آب ماشین‌آلات با هدایت و همکاری تاسیسات احیا و فرآیند آب با مجری‌گری نت و تولید احیا به همراه انجام تعمیرات پست ۹ از سوی واحد توزیع و تعمیرات برق در زمان توقف چهار مدول احیا، دیگر فعالیت‌هایی بودند که در زمان تعمیرات پانزده روزه و همزمان با شدت محدودیت‌های برقی و تعمیر لاین گاز ورودی شرکت توسط شرکت گاز اجرا شدند.
۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۲۰:۱۴
تعداد بازدید : ۳۸۲
کد خبر : ۱,۷۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید