اخبار

اولین مرحله آزمون آمادگی جسمانی گردان ۱۰۴ الی‌بیت‌المقدس در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

اولین مرحله آزمون آمادگی جسمانی گردان ۱۰۴ الی‌بیت‌المقدس حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی فولاد خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.
اولین مرحله آزمون آمادگی جسمانی گردان ۱۰۴ الی‌بیت‌المقدس در سال ۱۴۰۱ برگزار شد
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی، سوم تیرماه اولین مرحله آزمون آمادگی جسمانی گردان ۱۰۴ الی‌بیت‌المقدس حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی فولاد خوزستان در سالن چند منظوره ی تربیت بدنی دویست‌دستگاه برگزار شد.
 
در این همایش که با حضور پرشور بسیجیان گردان حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی فولاد خوزستان همراه بود، پس از انجام حرکات کششی و گرم کردن با حضور مربیان ورزشی، نفرات گروه‌بندی شدند و در سه آزمون دراز و نشست، شنای سوئدی و دوی شصت متر شرکت کردند.
 
مهدی علیدادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی با حضور در میان بسیجیان گردان، با اشاره به اهمیت آمادگی جسمانی اظهار داشت: بسیج و بسیجی از جنس مردم است و هر کجا و هر زمان نیاز باشد در کمترین زمان حضور پیدا می‌کند. حفظ آمادگی جسمانی برای انجام بهتر ماموریت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. آزمون آمادگی جسمانی به منظور شناسایی میزان توانمندی بسیجیان گردان برگزار می‌شود. بنا داریم در ادامه و با توجه به نتایج به دست آمده، برنامه‌های ورزش و میدانی را با همکاری واحد تربیت‌بدنی سپاه ناحیه امام علی (ع) و شرکت فولاد خوزستان اجرایی کنیم.
 
در ادامه مجتبی رضایی مسئول عملیات سپاه ناحیه امام علی (ع) اهواز، آمادگی جسمانی را لازمه‌ی برنامه‌های رزمی بسیج دانست و افزود: در ایام شیوع کرونا و با توجه به لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، اجرای برنامه‌های میدانی با محدودیت اجرا می‌شد. خوشبختانه با توجه به انجام واکسیناسیون عمومی، اجرای چنین برنامه‌هایی از سر گرفته شد.
 
وی در ادامه گفت: ورزش یکی از توصیه های مهم مقام معظم رهبری به جوانان است. یکی از ارکان مهم رزم، آمادگی جسمانی است. ایجاد روحیه نشاط و ارتقا آمادگی رزم از اهداف اصلی آزمون آمادگی جسمانی است. 
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، پایان‌بخش آزمون با اهدای هدایا به بسیجیان برتری که در آزمون‌ها رتبه برتر کسب کرده بودند، همراه بود.
۴ تیر ۱۴۰۱ ۰۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱,۲۲۵
کد خبر : ۱,۷۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید