اخبار

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر
متن پیام به شرح زیر است:
 
 
بنام خداوند بخشنده و مهربان
 
حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است. حضرت امام خمینی (ره)
 
جایگاه کار و کارگر در آموزه های اصیل، غنی و متعالی اسلام ناب محمدی چنان مورد توجه ویژه و خاص قرار گرفته که قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است. دست کارگر دستی است که هیچ گاه آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند.
 
کارگران عامل اصلی تولید، توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار کشور هستند. بزرگداشت روز کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در مسیر آبادانی، توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند. بی‌شک پیشرفت اقتصادی و صنعتی جامعه بدون اعمال نقش کارگران تلاشگر اتفاق نمی‌افتد.  در واقع روز کار و کارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنانی است که در جای‌جای سرزمین مقدس ایران با کار خود به زندگی معنا و حرکت می‌بخشند.
 
اینجانب بر خود لازم می دانم از کارگران متعهد و پرتلاش کشور به ویژه کارگران مومن و تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان تقدیر و تشکر نمایم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر، فرارسیدن روز کار و کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید و گردانندگان چرخ اقتصاد و صنعت تبریک و تهنیت عرض نمایم. توفیق روزافزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.
 
 
امین ابراهیمی 
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۸:۵۹
تعداد بازدید : ۳۰۴
کد خبر : ۱,۶۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید