اخبار

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در آیین اهدای ۹۰ سرویس جهیزیه به زوج‌های جوان خوزستانی:

شرکت فولاد خوزستان در سال‌های اخیر منشا خیر و خدمات ماندگار بوده است

آیین اهدای ۹۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی در سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع)، از سوی فولاد خوزستان برگزار شد.
شرکت فولاد خوزستان در سال‌های اخیر منشا خیر و خدمات ماندگار بوده است
 
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان مراسم اهدای ۹۰ سرویس جهیزیه به زوج های جوان خوزستانی، ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ مصادف با ۱۵ رمضان و میلاد کریم اهل بیت (ع)، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج)، رحیمی مدیرکل سازمان صدا و سیمای مرکز خوزستان، مهرداد کریمیان سرپرست اداره کل بهزیستی استان، جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، امین ابراهیمی مدیرعامل، دکتر مخبر‌ دزفولی قائم‌مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و شرکت فولاد خوزستان در مجتمع دویست‌ دستگاه برگزار شد.

 

w

 
به گزارش روابط عمومی حجت‌الاسلام موسوی‌فرد در این مراسم خطاب‌ به زوجین اظهار داشت: ازدواج امری فطری است و بر آن اساس پایه‌گذاری شده است. خانواده پایه و اساس جامعه بشری است و بدون ازدواج هرگز خانواده و در پی آن جامعه‌ی بشری تحقق نخواهد یافت. خانواده‌‌ها به سمت تشکیل زندگی و ازدواج آسان گام بردارند. تفاهم و شناخت دو اصل مهم در تشکیل خانواده است. توجه به معنویات و حفظ احترام متقابل به دوام زندگی می‌انجامد. فرزند صالح ثمره‌ی ازدواج با عشق و محبت است.
 
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان ارگان های مختلف را به توجه به مناطق محروم تشویق کرد و افزود: شرکت فولاد خوزستان در سال‌های اخیر منشا خیر و خدمات ماندگار بوده است؛ساخت درمانگاه در مناطق کم‌برخوردار، ورود به مسائل اجتماعی، مشارکت در کمک‌های مومنانه و اهدای جهیزیه بخشی از خدمات فولاد خوزستان است. انتظار می‌رود دیگر ارگان ها نیز در برگزاری چنین برنامه‌هایی مشارکت کنند.

 

گزارش خبرنگار ما حاکی است، در این مراسم ۹۰ سرویس جهیزیه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال، به زوج‌های جوان خوزستانی از سوی فولاد خوزستان اهدا شد.

 

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۳۳۵
کد خبر : ۱,۵۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید