اخبار

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:

اقتدار تیم فولاد خوزستان در آسیا،‌افتخار فوتبال ایران است

اقتدار تیم فولاد خوزستان در آسیا،‌افتخار فوتبال ایران است
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان دهم فروردین ماه حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به همراه جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد، با حضور در ساختمان شهید سلیمانی با امین ابراهیمی مدیرعامل دیدار کردند.
 
مدیرعامل فولاد خوزستان دومین حضور متوالی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مسابقات قهرمانی آسیا را نشان از اقتدار این تیم دانست و افزود: تیم فولاد در سال‌های اخیر، حضور موفقی در لیگ برتر فوتبال کشور داشته است. کسب مجوز تیم حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا، آکادمی فوتبال، تیم‌داری در رده‌های مختلف سنی و قرار گرفتن در میان تیم‌های صدر جدول بخش مهمی از موفقیت‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان را تشکیل می‌دهند.
 
وی در ادامه گفت: اقتدار تیم فولاد خوزستان در آسیا،‌ افتخار فوتبال ایران است. برای تضمین موفقیت تیم در مسابقات آسیایی همه‌ی امکانات را به کار می‌‌گیریم. 
 
در ادامه حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان حمایت‌های بی‌دریغ مجموعه فولاد خوزستان را دلگرم‌کننده دانست و افزود: هر افتخاری که در باشگاه رقم می‌خورد، مرهون تلاش شبانه‌روزی کارکنان شریف شرکت فولاد خوزستان است. همواره به بازیکنان رده‌های مختلف باشگاه، یادآوری می‌کنم، که هر کدامشان نماینده کارکنانی هستند که تا پای جان در خط مقدم تولید تلاش می‌کنند.
 
گرشاسبی در پایان یادآور شد: به مانند سال گذشته و با توجه به محدودیت‌های کرونا، مسابقات مقدماتی به صورت متمرکز و به میزبانی کشور عربستان برگزار می‌شود. امیدواریم با حضور کادر فنی مجرب و تکیه بر تجربه بازیکنان، نتایج در خور شان فوتبال کشور به دست آوریم.
 
گفتنی است، در پایان این دیدار، پیراهن تیم فوتبال فولاد خوزستان، به امین ابراهیمی مدیرعامل اهدا شد.
۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۰۴
تعداد بازدید : ۳۹۴
کد خبر : ۱,۵۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید