اخبار

دیدار مدیرعامل موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور با مسئولان شرکت

دیدار مدیرعامل موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور با مسئولان شرکت
مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و هیات همراه با مسئولان شرکت فولاد خوزستان دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، حسین عامریان مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد روز پنج شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ با حضور در شرکت فولاد خوزستان با عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی مسئولان این شرکت دیدار کردند. 
 
در این جلسه گزارش مشروحی در خصوص فعالیت ها و عملکرد شرکت فولاد خوزستان در خصوص بازنشستگان ارائه گردید؛ همچنین بر استمرار تعامل فی مابین و سازنده فولاد خوزستان و صندوق در راه تکریم بازنشستگان تاکید شد.
 
عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان در این دیدار گفت: بازنشستگان سرمایه این سازمان هستند و با تاکید مدیریت ارشد شرکت فولاد خوزستان، در راستای حمایت از این قشر زحمتکش و رفاه آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
 
حسین عامریان مدیرعامل صندوق سپس با حضور در بازنشستگان در مسجد حضرت مهدی منتظر (عج) کیانپارس اهواز در فضایی صمیمانه با آنان دیدار و گفت و گو کرد. بازنشستگان در این دیدار به بیان مسائل و مشکلات خود در موضوعات مختلف پرداختند.
 
عامریان با استماع صحبت های حاضرین، در خصوص مشکلات مطرح شده دستورات مقتضی را به معاونان و مدیران صندوق صادر کرد.
 
وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع بازنشستگان صندوق در استان خوزستان گفت: هدف ما از سفرهای استانی دیدار با بازنشستگان ، شنیدن مشکلات آن ها و ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های صندوق به این عزیزان است.
۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۳۹
تعداد بازدید : ۴۷۵
کد خبر : ۱,۴۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید