اخبار

بازدید قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان

بازدید قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان
بازدید قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی از شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌ های اجتماعی در نشستی با رحیم امیدی مدیر عامل، مدیران ارشد و کارکنان شرکت ایده پردازان صنعت فولاد دیدار نمود.
 
به گزارش خبرنگار روابط عمومی،‌ عصر امروز ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی ضمن بازدید از شرکت ایده پردازان صنعت فولاد در جمع مدیران این شرکت گفت: شرکت ایده پردازان از حیث تعداد نیروی انسانی، تنوع فعالیت ها و راهبردی بودن خدمات ارائه شده، شرکت منحصر به فردی است.
 
مخبر دزفولی تاثیر پذیری کل کارکنان از خدمات شرکت ایده پردازان صنعت فولاد، مانند تامین غذای سالم و با کیفیت و ایاب و ذهاب را از دیگر نکات قابل اعتنای فعالیت های این شرکت دانست و ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل و مدیران این شرکت گفت: وظیفه شرکت های تابعه، تبعیت از رویکردهای شرکت فولاد خوزستان، و تعهد شرکت فولاد خوزستان نیز حمایت و تسهیل فعالیت های هلدینگ فولاد خوزستان است.
 
گفتنی است، در این دیدار، گزارش جامعی از فعالیت ها، پروژه ها و چالش های شرکت ایده پردازان صنعت فولاد ارائه گردید و مدیران حاضر به ارائه نظرات خود پرداختند. همچنین در پایان این دیدار جمعی از کارکنان ستادی شرکت ایده پردازان صنعت فولاد با قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی دیدار و درخواست های خود را بیان کردند
۱۹ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۲,۷۶۷
کد خبر : ۱,۴۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید