اخبار

می خواهند با رواج فرهنگ صنعت ستیزی مردم را در مقابل تولید قرار دهند

می خواهند با رواج فرهنگ صنعت ستیزی مردم را در مقابل تولید قرار دهند
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان عصر امروز سه شنبه مورخه۱۴ دی ماه ۱۴۰۰ در نشست کمیته راهبری این شرکت به آسیب شناسی شرایط حاکم بر صنعت فولاد پرداخت و نسبت به عواقب جوسازی علیه موجودیت این صنعت هشدار داد.
وی تاکید کرد؛ در خصوص مصارف برق و گاز و آب اطلاعات واقعی به مردم داده نمی شود و این جوسازی باعث ایجاد مشکلات در کل زنجیره فولاد در کشور شده است.
 امین ابراهیمی افزود؛ فولاد نقش کلیدی در توسعه کشور دارد و در حال حاضر این صنعت معادل ۲.۵ درصد کل درآمد ارزی ایران را تامین می کند.
وی تصریح نمود؛در همین راستا وبه عنوان تاثیر در مناطق بومی هم مثلا شرکت فولاد خوزستان در شهر اهواز با هزینه نمودن ماهیانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان در بازار این شهر یقینا تاثیر بسزایی در اشتغال منطقه مذکور دارد.
وی افزود؛ وقتی صنعت فولاد کشور می‌تواند ۱۰ میلیون تن  مازاد  مصرف برای عرضه در بازار جهانی وجذب ارز برای مصارف ضروری ملی داشته باشد پس می بایستی آن را مورد حمایت قرار داد و در راستای منویات مقام معظم رهبری موانع تولید را از روبروی صنعت فولاد برداشت.
 ابراهیمی تاکید کرد؛ اما برعکس ملاحظه می‌شود که برخی بدون هرگونه اخطار قبلی برق و گاز این صنعت را قطع می کنند و موجب خسارات قابل توجهی به ساختار تولید می شوند.وی افزود؛ مگر می شود به صورت دستوری خط تولید را از مدار خارج نمود و بدون خسارات گسترده آن را به روال قبل بازگرداند؟

65

۱۴ دی ۱۴۰۰ ۲۳:۳۸
تعداد بازدید : ۲۸۱
کد خبر : ۱,۳۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید