اخبار

دومین روز سمپوزیوم فولاد با ارائه مقالات کارشناسان فولاد خوزستان همراه بود

دومین روز سمپوزیوم فولاد با ارائه مقالات کارشناسان فولاد خوزستان همراه بود
دومین روز سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۰ با ارائه مقالات کارشناسان فولاد خوزستان و سایر ارائه دهندگان مقاله از سراسر کشور همراه بود.
به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، در دومین روز سمپوزیوم فولاد سه تَن از کارشناسان فولاد خوزستان، در سالن رازی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش مقالات خود را ارائه کردند.
 
علی‌رضا بهوندی رئیس تاسیسات بخش احیا با ارائه مقاله شبیه‌سازی فرآیند میدرکس با استفاده از نرم‌افزار هایسیس از سوی داوران مورد تقدیر قرار گرفت. در ادامه فرشید مرادی کارشناس نت ذوب مقاله‌ی پیش‌بینی مصرف انرژی در کوره‌های قوس الکتریکی با استفاده از شبکه عصبی را ارائه داد که با استقبال حاضرین مواجه شد. در این مقاله محمد پوریافر کاردان بخش فولادسازی و آذر عظیمی کاردان خدمات رفاهی، اعضای گروه بودند. سپس بهزاد چیت‌سازان کارشناس فناوری تولید بخش مواد اولیه، تاثیر افزودن آهک و بنتونیت بر خواص فیزیکی، شیمیایی و احیایی گندله تولیدی از کنسانتره چادرملو را ارائه کرد، که مورد استقبال قرار گرفت. مصطفی فتحی رئیس مرکز تحقیقات نیمه صنعتی فولاد خوزستان (پایلوت پلنت) دیگر عضو ارائه‌ دهنده‌ی این مقاله بود.
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، در سمپوزیوم فولاد که از روز گذشته در کیش آغاز به کار کرده بود، ۲۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد، که این تعداد ۷۶ مقاله پذیرفته شد. 
 
گفتی است، سمپوزیوم فولاد از ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ به مدت سه روز در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش با حضور ۲۰۰ شرکت فعال صنعت فولاد آغاز شده است.

65

۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۳۶
تعداد بازدید : ۳۹۹
کد خبر : ۱,۳۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید