اخبار

با حضور مدیرعامل و دو عضو هیات مدیره باشگاه؛

معارفه جواد نکونام برگزار شد

مراسم معارفه جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان برگزار شد.
معارفه جواد نکونام برگزار شد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، مراسم معارفه جواد نکونام سرمربی همزمان با شروع دوباره تمرینات تیم فولاد خوزستان در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
در این مراسم حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل به همراه اسماعیل گودرزی و جواد مقدسی دو عضو هیات مدیره باشگاه حضور داشتند.
 
حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن تقدیر از زحمات کادر فنی سابق، از جواد نکونام و همکارانش برای قبول هدایت تیم فولاد در این مقطع حساس تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد با توجه به شناخت کامل کادر فنی و بازیکنان از یکدیگر، روزهای خوب در انتظار تیم فولاد خواهد بود. 
 
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین از اعضای تیم خواست تا با قدرت، نظم و تمرکز کافی برای موفقیت و شادی دل هواداران و مردم خوزستان تلاش کنند تا دوباره به مانند قهرمانی در جام حذفی، بتوانند شور و شوق را به دل مردم خوزستان بازگردانند. 
 
گرشاسبی همچنین اعلام کرد که اعضای هیات مدیره باشگاه و شرکت فولاد خوزستان به طور کامل از تیم و کادر فنی حمایت می‌کنند و امکانات مورد نیاز تیم را تا حد امکان برای رسیدن به موفقیت در مسابقات آسیایی و مسابقات داخلی فراهم خواهند کرد.
 
جواد نکونام سرمربی تیم نیز دقایقی در جمع مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و دیگر اعضای تیم بزرگسالان فولاد خوزستان صحبت کرد و ضمن تشکر از زحمات کادر فنی سابق، گفت: خوشحالم که دوباره در خدمت باشگاه بزرگ و پر افتخار فولاد هستم، قطعا با کمک هم می‌توانیم کارهای بزرگ انجام بدهیم و ان‌شاءالله دوباره دل مردم خوزستان را شاد خواهیم کرد.
 
وی گفت: قهرمانی در جام حذفی یک افتخار برای همه ماست اما دیگر نباید به گذشته فکر کنیم و باید به دنبال یک جاه‌طلبی و موفقیت جدید باشیم تا همگی روز به روز پیشرفت کنیم و روزهای بزرگ را کنار هم جشن بگیریم.

2

۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۲۹
تعداد بازدید : ۶۳۳
کد خبر : ۱,۲۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید