اخبار

همایش مدیریت عملکرد کارکنان فولاد خوزستان برگزار شد

همایش مدیریت عملکرد کارکنان فولاد خوزستان برگزار شد
همایش مدیریت عملکرد کارکنان با رویکرد بهبود و ارتقای سیستم با حضور معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، همایش مدیریت عملکرد کارکنان با حضور سعید قاسم زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی از مدیران، روسا و سرپرستان شرکت فولاد خوزستان هشتم آبانماه ۱۴۰۰ در تالار طوبی مجموعه دویست دستگاه برگزار شد.
 
در ابتدای همایش جهان مهر علی‌نیایی‌فر سرپرست مدیریت سازماندهی و روش‌ها گفت: به منظور همسو نمودن و بهبود فرآیندها نیازمند اجرا نمودن صحیح سیستم‌های نظام شایستگی و نظام مدیریت عملکرد در حوزه منابع انسانی هستیم.
 
در ادامه سعید قاسم زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی اظهار داشت: در راستای اهداف سازمان مسئولان باید سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان را منطبق بر فعالیت آنها بسنجند و نمرات و ضرایب ماهانه کارکنان را ثبت نمایند. برای جاری شدن تعالی سازمانی، باید همسو با اهداف سازمان حرکت نمود. رهبر موفق در سازمان کسی است که در حوزه خود چشم انداز ترسیم شده را به واقعیت تبدیل می‌کند. 
 
امید مرادی راهدار رییس برنامه‌ریزی و جذب منابع انسانی با بیان اینکه مدیریت عملکرد فرآیندی است که با ایجاد یک محیط مشارکتی از طریق بهبود عملکرد و تصحیح رفتار شغلی کارکنان در صدد است بین اهداف سازمان و فعالیت‌های کارکنان همسویی و یکپارچگی ایجاد نماید. 
 
وی همچنین از راه‌اندازی پروژه عارضه‌یابی نظام مدیریت عملکرد کارکنان در آینده نزدیک خبر داد.
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، ادامه مراسم با پرسش و پاسخ از مسئولان همراه بود. 
 
شایان ذکر است حضور مدعوین در این همایش به صورت کارکرد آموزشی لحاظ می‌شود.

56

56

54

۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۸۵۷
کد خبر : ۱,۲۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید