اخبار

تقدیر از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی شرکت فولاد خوزستان

تقدیر از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی شرکت فولاد خوزستان
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) شهرستان اهواز و به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس از زحمات و تلاش های فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی شرکت فولاد خوزستان تقدیر شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این دیدار با حضور سیدامیر میرعلایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) شهرستان اهواز و هیات همراه و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان، ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ در ساختمان حوزه بسیج کارگری شهید بقایی برگزار شد.
حجت الاسلام میرعلایی در این مراسم اظهار داشت: جهاد یعنی حضور در هرجا که مردم نیاز به کمک دارند؛ این اقدامات زمانی با جهاد مسلحانه و زمانی با جهاد سازندگی و درمانی و ... صورت می پذیرد.
وی افزود: شرکت فولاد خوزستان با حضور مستمر در صحنه و با احداث مراکز واکسیناسیون، ارسال تجهیزات بیمارستانی، راه سازی برای مناطق سیل زده، احداث و بازسازی منازل مسکونی برای ساکنان مناطق کم برخوردار، کمک رسان جامعه و مناطق محروم بوده است.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، در پایان این برنامه لوح تقدیر به پاس زحمات و تلاش های حمیدرضا توکلی زاده فرمانده حوزه بسیج کارگری شهید بقایی از سوی سیدامیر میرعلایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) شهرستان اهواز به وی اهدا شد.
گفتنی است، مراسم یاد شده به همت واحد امور ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شرکت فولاد خوزستان انجام شد.
251

45
652

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۰۳
تعداد بازدید : ۴۷۴
کد خبر : ۱,۱۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید