اخبار

دیدار مدیرعامل با خانواده معظم شهدای شرکت فولاد خوزستان

دیدار مدیرعامل با خانواده معظم شهدای شرکت فولاد خوزستان
مدیرعامل فولاد خوزستان با خانواده‌های سه تن از شهدای این شرکت که ساکن در تهران می‌باشند، دیدار نمود.
امین ابراهیمی مدیرعامل به همراه حجت الاسلام بهاالدینی عاملی مسئول امور ایثارگران و اسماعیل چراغی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران شرکت فولاد خوزستان با خانواده‌های شهید ابراهیم بندری، شهید داود تقی‌پور و شهید علی اصغر سرکش نوایی، دیدار نمود. 
ابراهیمی در این دیدار که ۳ ساعت به طول انجامید، با شنیدن سخنان و پیشنهادهای خانواده‌های یادشده، ضمن تاکید بر این مطلب که عزت، آبرو و اقتدار ما مدیون ایثار شهدای عزیز به‌ خصوص همکاران شهید در فولاد خوزستان است، خاطر نشان کرد: همه واحدها به خصوص واحد امور ایثارگران باید خدمتگزار خانوداه معزز شهدا باشند. 
در این دیدار حجت الاسلام موسی بهاالدینی عاملی مسئول امور ایثارگران شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: با مدیریت مهندس ابراهیمی، اهتمام بیشتری بر ارائه خدمات با کیفیت و کمیت به نسبت گذشته صورت می‌گیرد و ان‌شاء الله تحول مثبتی در خصوص خدمات به جامعه ایثارگران انجام خواهد شد. 
وی افزود: دیدارهای منظم و هدفمند مدیرعامل محترم با خانواده شهدا در راستای رفع مشکلات است. همچنین انتخاب آقای اسماعیل چراغی که از خانواده‌ی شهدای شاغل در فولاد خوزستان می باشد، به‌ عنوان مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، دلیل این مدعا است.
این گزارش حاکی است، دیدار یادشده، روز شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ در دفتر مدیرعامل فولاد خوزستان در تهران برگزار شد.

65

2

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۰:۳۶
تعداد بازدید : ۶۱۴
کد خبر : ۱,۰۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید