تاريخ: 27/9/1393

 لینک های مرتبط


 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 

 

 

   
 

معرفی شرکت

شرکت فولاد خوزستان، قطب دوم تولید فولاد خام در جمهوری اسلامی ایران، ویکی از بنگاه های پیشرو اقتصادی کشوراست که در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد. این شرکت با وسعت 8/3 کیلومتر مربع، در مجاورت شهر اهواز، مرکز استان خوزستان درجنوب غربی کشور، واقع شده است ادامه مطلب 

 به اطلاع کاربران گرامی می رساند، در پی آغاز دوره جدید انتشار نشریه رویداد، فایل الکترونیک نشریه، همزمان بر روی صفحه اصلی تارنمای شرکت فولاد خوزستان به آدرس KSC.IR در دسترس علاقمندان می باشد. ضمنا شماره های قبلی نشریه نیز بتدریج در همین آدرس در دسترس قرار خواه
 

اخبار
 

عمومی    آرشیو این گروه ...

  مهندس شریفی مدیرعامل در مراسم دهمین یادواره شهدا و بزرگداشت ایثارگران:موفقیت ها و دستاوردهای ارزشمند فولادخوزستان، ثمره ی خون پاک شهیدانی است که درس پایداری و عزت به ما آموختند  تاریخ: 17/9/1393
موفقیت ها و دستاوردهای ارزشمند فولادخوزستان، ثمره ی خون پاک شهیدانی است که درس پایداری و عزت به ما آموختند مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در مراسم دهمین یادواره شهدا و ایثارگران اعلام کرد: همه تلاش های انجام شده در شرکت در حوزه های مختلف مرهون خون پاک شهیدانی است که به ما درس پایداری و عزت را آموخته اند.

  گفتگو با چند تن از مقامات میهمان در حاشیه مراسم دهمین یادواره شهدا و بزرگداشت ایثارگران شرکت فولاد خوزستان  تاریخ: 17/9/1393
در حاشیه مراسم دهمین یادواره شهدا و بزرگداشت ایثارگران شرکت فولاد خوزستان خبرنگار رویداد با تنی چند از مقامات میهمان این یادواره گفتگو نمود که حاصل آن درپی می آید: حضرت آیت ا... جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ضمن تاکید بر لزوم برگزاری و تداوم یادواره های شهدا گفت:

  کاهش هشت ونیم درصدی آلاینده ها همزمان با رشد تولید در شرکت فولادخوزستان  تاریخ: 16/6/1393
بر اساس نتایج حاصل از بزرگترین و مدرن ترین سیستم پایش برخط زیست محیطی، شرکت فولادخوزستان موفق شد، علیرغم رشد فزاینده تولید، میزان انتشار غبار ناشی از فعالیت واحدهای تولیدی خود را هشت ونیم درصد کاهش دهد. دکتر عباس بابازاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب افزود: این شرکت با اجرای برنامه های کنترل آلودگی و ایجاد و توسعه بزرگترین شبکه پایش و بانک اطلاعات زیست محیطی در سطح صنایع کشور، در سال 92 موفق به کنترل و کاهش آلاینده های ناشی از تولید فولاد به این میزان شده و این روند کاهشی در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

  موقعیت ممتاز صادراتی خوزستان یک فرصت بزرگ تاریخی است  تاریخ: 5/6/1393
در نشست مشترک رایزنان منتخب بازرگانی با فعالان اقتصادی خوزستان عنوان شد: موقعیت ممتاز صادراتی خوزستان یک فرصت بزرگ تاریخی است نشست مشترک رایزنان منتخب بازرگانی ، صنعتی ، معدنی جمهوری اسلامی ایران با مدیران اقتصادی بخش های دولتی و غیردولتی استان خوزستان به میزبانی شرکت فولاد خوزستان در اهواز برگزارشد. به گزارش خبرنگار رویداد(نشریه داخلی شرکت فولادخوزستان) این نشست روز دوشنبه 27 مردادماه در فرهنگسرای شرکت فولادخوزستان در اهواز و به ابتکار اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز برگزار شد.

  کارخانه احیا مستقیم شادگان را در کوتاه ترین زمان وبراساس روش کاملا ایرانی  تاریخ: 4/6/1393
مهندس علیمرادپور مدیرعامل شرکت صنعت فولادشادگان: کارخانه احیا مستقیم شادگان را در کوتاه ترین زمان وبراساس روش کاملا ایرانی "پرد" می سازیم کارخانه احیاء مستقیم شرکت صنعت فولادشادگان براساس روش کاملا ایرانی (پرد) و در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته می شود. مهندس غلامرضا علیمرادپور مدیرعامل شرکت صنعت فولادشادگان این مطلب را درگفتگو با خبرنگار رویداد اعلام نمود. علیمرادپور که در دیدار اخیر اعضای هیات مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی و کار خود را آغاز نموده است، این روزها سخت مشغول برنامه ریزی اولیه برای ادامه کار سنگینی است که در تکمیل و راه اندازی پروژه فولادشادگان برعهده گرفته است.

  استراتژی فولاد خوزستان، کسب موفقیت های ملی همراه با ایفای مسولیت های اجتماعی در خوزستان است  تاریخ: 24/4/1393
استراتژی فولاد پایدار در «فولاد خوزستان» استراتژی فولاد خوزستان، کسب موفقیت‌های ملی همراه با ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در خوزستان است شرکت فولاد خوزستان خود را ملزم به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در قبال استان خوزستان می‌داند. استراتژی فولاد پایدار از برنامه‌های بلندمدت شرکت فولاد خوزستان است که هم به محیط‌زیست و هم به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی کمک می‌کند تا پایداری سودآوری برای این بنگاه عظیم تضمین شود. شرکت فولاد خوزستان علاوه بر اهداف تولیدی و صنعتی خود که در مسیر دستیابی به خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی کشور به محصول استراتژیک فولاد است، گام‌های بلندی نیز در ارایه خدمات اجتماعی، فرهنگی، درمانی و زیست‌محیطی به استان به ویژه به کلانشهر اهواز برداشته که از جمله افتخارات این شرکت در سال‌های گذشته می‌باشد.

  اقتصاد مقاومتی راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان است  تاریخ: 16/4/1393
اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان در تمام برنامه های تولید و توسعه است و رشد 63 درصدی تولید سالانه و 82 درصدی سرانه تولید، طی شش سال گذشته در این کارخانه، براساس رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری در هر سال حاصل شده است. بزرگترین عرضه کننده شمش فولاد در کشور، بمناسبت دهه صنعت ومعدن دستاوردهای اخیر خودرا بدین شرح اعلام کرد:

  تولید فولاد خوزستان از مرز 864 هزارتن گذشت  تاریخ: 4/4/1393
فولادسازان پرتلاش شرکت فولاد خوزستان موفق شدند، طی سه ماه اول سال جاری بیش از 864 هزارتن محصول نهایی فولاد را تولید نمایند. به گزارش خبرنگار ما ، مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب افزود: تولید شرکت در این مدت علاوه بر 864 هزارتن فولادخام شامل شمش های بلوم ، بیلت و اسلب، 874 هزارتن آهن اسفنجی و یک میلیون و448 هزارتن گندله سنگ آهن بوده است.

  دستاوردهای شرکت فولادخوزستان باعث غرور و افتخار هر ایرانی است  تاریخ: 25/3/1393
شرکت فولاد خوزستان در فاصله بیست و پنج سال پس از راه اندازی، از وابستگی کامل و پراکندگی تکنولوژی ، به مرحله شکوفایی رسیده و آوازه پیشرفت های آن باعث غرور و افتخار هر ایرانی است. به گزارش خبرنگار ما، دکتر حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین که روز یکشنبه یازدهم خردادماه به همراه هیاتی از کارشناسان این بانک از شرکت فولاد خوزستان دیدن می کرد ، با اعلام این مطلب افزود:

  فولادخوزستان 28 و نیم درصد سهام سنگ آهن مرکزی را هم خرید  تاریخ: 11/3/1393
در پی خرید 65 درصد سهام فولاد شادگان در اواخر سال پیش، شرکت فولاد خوزستان با خرید 28 و نیم درصد سهام کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران نخستین گام را برای ورود در صنایع بالادست فولاد با موفقیت برداشت. مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب سرمایه گذاری در معادن را یکی از محورهای مهم توسعه شرکت خواند و افزود: در راستای تحقق برنامه استراتژیک تامین پایدار مواد اولیه،شرکت فولاد خوزستان در مزایده خرید 28.5درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی عرضه شده در بازار سوم فرابورس درتاریخ 29 اردیبهشت ماه شرکت نمود و برنده مزایده گردید.

... آرشیو این گروه

 

 
 
 

منو

 گزارش تصویری

Contact : b.ahmadi@ksc.ir

جستجو 
 
 
 
 
   

کنترل پنل اعضا

 
 
 
 
   

نظرسنجی


نظر شما در خصوص وب سايت جديد فولاد خوزستان چيست؟
 خيلي خوب
 خوب
 متوسط
 بد

  نتایج نظر سنجی

 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 

 

 

 

سایت رسمی شرکت فولاد خوزستان http://www.ksc.ir می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال سایت هایی که اسامی مشابه دارند، ندارد.

FAWB - Full Automatic Web Builder - Version 5.0 PHP - S.S