اعتماد فولاد خوزستان به  تامین کنندگان مواد نسوز داخلی
داریوش طهماسبی رییس واحد تعمیرات گرم نسوز:

سنگ آهن، الکترود و مواد نسوز از مهم‌ترین نهاده‌های استراتژیک فولاد خوزستان هستند. هر کدام در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخودار هستند، بطوری که اگر در تامین به موقع هر کدام، خللی وارد شود، باعث توقف تولید و از دست رفتن سرمایه می‌شود. مواد دیرگداز یا نسوز موادی هستند که به عنوان لایه و آستر دیواره کوره‏‌های صنعتی به کار می‏‌روند. نقطه ذوب این مواد بالای دمای کاری ۱۵۰۰ درجه سانتی‏گراد کوره‌هاست و در بعضی شرایط، موادی که بتوانند در محیط‌های خورنده و شرایط حساس محیط از لحاظ دما و ترکیب شیمیایی در دماهای بالا تحمل داشته باشند، جزو مواد دیرگداز طبقه‏‌بندی می‏‌شوند.
ادامه مطلب
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
نقش سواد رسانه‌ای در خانواده
عارف عبادی کارشناس روابط عمومی :
در دنیای امروز که در عصر رسانه زندگی می‌کنیم و هر روز با پیام‌ها و اطلاعات فراوانی از سوی همین رسانه‌ها از قبیل روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون، ماهواره، موبایل، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی، بازی‌های رایانه‌ای، بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی روبرو هستیم؛ ضروری است که مخاطبان با نگاهی تیزبین و موشکافانه با این فرآیند اطلاعاتی برخورد کنند.
ادامه مطلب
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
گلوگاه‌های ظرفیتی و زیرساختی، اولویت نخست طرح‌های توسعه
مهران خرم نیا معاون برنامه ریزی و توسعه:

در عصر امروز صنعت فولاد در بسیاری از کشورها، به عنوان یک موتور محرک توسعه اقتصادی برشمرده می‌شود و با ایجاد اشتغال فراوان و فراهم‌آوردن بستر مناسبی برای توسعه صادرات از جایگاه مهمی در تولید ناخالص داخلی دنیا برخوردار است. ایران نیز با بهره‌گیری از ذخایر فراوان معدنی و اتخداذ سیاست‌های توسعه‌ای در مسیر تبدیل شدن به یکی از قطب‌های تولید فولاد جهان قرار دارد. در این میان شرکت فولادخوزستان به‌عنوان دومین قطب تولید فولاد خام در کشور و بهره‌گیری از پتانسیل‌های مناسب برای صادرات محصولات، نقش موثری در اقتصاد و ارزآوری به کشور دارد دارد. این شرکت سعی دارد با حفظ روند روبه‌رشد تولید خود و اجرای طرح‌های توسعه‌ای گامی بزرگ در راستای ترقی صنعت فولاد کشور بردارد.
ادامه مطلب
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
تسهیل صادرات، برنامه‌ای مناسب برای حمایت از فولادسازان
علیرضا مخبر دزفولی قائم‌مقام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در امور سلامت و بهداشت کارکنان:
با شیوع ویروس کرونا در کشور چین، سپس گسترش آن در اروپا، امریکا و هند به عنوان اثرگذارترین کشورها بر صنعت فولاد جهان، اکنون بحران‌های به‌وجودآمده در بازارهای جهانی فولاد روندی رو به افزایش دارد. اهمیت این بحران به قدری است که شاید مقایسه اثر آن با رکود مالی سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ نیز دیگر صحیح نباشد؛ زیرا میلیاردها انسان را در سراسر دنیا درگیر خود کرده که در قرنطینه به سر ‌می‌برند که این امر فعالیت بازارها را مختل کرده است و مصرف فولاد را پایینتر خواهد آورد.
ادامه مطلب
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
عیدی فولاد مردان در ماه مبارک رمضان
روزه‌ داران فولادی برای دومین ماه متوالی رکورد تولید شمش فولاد را ارتقا دادند. ادامه مطلب
پنج شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
ثبت رکوردهای پی در پی، تامین نیازهای داخلی، صادرات و ارزآوری و مسئولیت‌های اجتماعی ستودنی است
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در دیدار با مدیرعامل فولاد خوزستان راهبردهای این شرکت را در ثبت رکوردهای پی در پی در سال جهش تولید، تامین نیازهای داخلی، صادرات و ارزآوری و مسئولیت‌های اجتماعی را ستود. ادامه مطلب
پنج شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۱۷
شرکت کارگزاری ستاره جنوب می‌تواند جایگاه فولاد خوزستان را از آنجایی که هست بالاتر ببرد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، جلسه هیات مدیره شرکت کارگزاری ستاره جنوب با حضور علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ با ارائه گزارش هیات مدیره این کارگزاری به ویژه در خصوص عملکرد سال ۱۳۹۸ و اهداف آینده برگزار شد. ادامه مطلب
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
روابط عمومی
نشانی: تهران، ملاصدرا، خ شیراز شمالی،خیابان پردیس غربی ،پلاک 55 ، ساختمانشرکت  فولاد خوزستان، طبقه 5
تلفن گویا :02141089000
تلفن:02188061400
فاکس: 02188215208
کدپستی:1991843656
نشانی دفتر کارخانه : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام  خمینی (ره)

تلفن گویا:06132138080

کدپستی:6178813111
پست الکترونیک: Info@ksc.ir

 

 

صندوق پستی :1378