اخبار

ایجاد تغییرات در سطح مدیریتی باشگاه فولاد خوزستان

ایجاد تغییرات در سطح مدیریتی باشگاه فولاد خوزستان
جلسه هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان برگزار و طی آن ضمن تقدیر از زحمات علیرضا اژدری زاده، دکتر محمد رضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان انتخاب گردید.
⭕️ ایجاد تغییرات در سطح مدیریتی باشگاه فولاد خوزستان؛
✔️ تقدیر از زحمات علیرضا اژدری زاده و معرفی سرپرست جدید
 
⚽️ جلسه هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان برگزار و طی آن ضمن تقدیر از زحمات علیرضا اژدری زاده، دکتر محمد رضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان انتخاب گردید.
🔸به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این جلسه که توسط اعضای جدید هیات مدیره تشکیل گردید آقایان مهندس علی محمدی به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره، دکتر محمد رضا شریف به عنوان عضو و سرپرست باشگاه و اسماعیل گودرزی به عنوان عضو و نایب رئیس هیات مدیره انتخاب و همچنین آقایان دکتر امیر موسویان و رضا پوپ به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان معرفی شدند.
🔸همچنین اعضای حاضر در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقایان اژدری زاده، رضایی، چارلنگی و جنامی نیا برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون در خدمت رسانی به فولاد خوزستان نمودند. همچنین در این جلسه مقرر گردید که اعضای هیات مدیره، در خصوص بودجه باشگاه، روند آماده سازی تیم ها و انتخاب سخنگوی باشگاه تشکیل جلسه دهند.
🔸گفتنی است، علیرضا اژدری زاده از خردادماه سال 1394 به عنوان مدیرعامل در باشگاه فولاد خوزستان فعالیت داشت. ⚽️
۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۴۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۹۲
کد خبر : ۲۴۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید