شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس
شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس (با مسئولیت محدود) در تاریخ 1378/11/20با هدف انجام حمل ونقل درون شهری و برون شهری طبق موضوع اساسنامه تاسیس و تحت شماره 10468 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.
📌خط مشی کیفیت
شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس در زمینهارائه خدمات حمل و نقل کالا از طریق جاده ای داخل کشور فعالیت می نماید و هدف خود را بهبود مستمر کیفیت خدمات به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان قرار داده است و در این راستا، “کیفیت را حق مشتری و لازمه وجدان کاری” دانسته و خود را ملزم به تامین آن می داند. به باور ما تحقق این نگرش در گرو “جلب رضایت مشتری و خلق مشتریان وفادار” می باشد و بدین منظور، ما “نظام مدیریت کیفیت” را مطابق با خواسته های  استانداردهای بین المللی ISO9001:2008 ، ISO10002:2004 و ISO10004:2012 اجرا نموده و خود را ملزم به بهبود اثربخشی آن می دانیم. 
📌چشم انداز
پیشروترین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل جاده ای در زنجیره ارزش صنایع فولادی
📌توانمندی های شرکت گنجینه پردیس
معادن های طرف قرارداد با شرکت گنجینه پردیس جهت خرید و انتقال سنگ آهن کنسانتره به فولاد خوزستان
شرکت گنجینه پردیس بنا به ماموریتی که به اینشرکت داده شد، تمامی حمل و نقل  مواد اولیه سنگ آهن معادن به فولاد خوزستان راتأمین کند . مجموعه معادن سنگ آهن گل گهر وگهر زمین ،سنگ آهن آپال پارسیان ،سهند زنجان ، چغارت ،چادرملو از ذخایر عمده سنگ آهن ایران و بزرگترین محدوده معدنی می باشد این معادن عمده ترین منابع تامین کننده گندله و کنستانتره ی فولاد خوزستان می باشد که در حال حاضر کلیه بار مواد اولیه را از طریق مؤسسات باربری که با شرکت گنجینه پردیس قرارداد دارند ، به شرکت فولاد خوزستان منتقل می نماید.
📍حمل شمش و اسلب  صادراتی بصورت انحصاری از فولاد خوزستان به بندر امام  توشط شرکت حمل و نقل گنجینه
📍حمل گندله فولاد خوزستان به فولاد شادگان و حمل آهن اسفنجی فولاد شادگان به فولاد خوزستان توسط شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس
📌ماموریت
حمل و نقل جاده ای سبز مواد اولیه ، نیمه محصول و محصولات نهائی فولادی
📌معرفی بخش ها:
مجتمع خدمات رفاهی رانندگان
دفتر ستادی
دفتر حمل و نقل پایانه